| Elenna_4537 a întrebat:

Sunt Raluca si am o problema. Vreau si eu un raspuns cat mai curand daca se poate.
Am un mp4 de la Philips.Si stiti ca atunci cand il bagi in calculator(cu cablul acela de date) iti apare o fereastra unde dai si iti poti pune melodii pe el ( sau poze etc.).
Inainte imi aparea mereu dar acum nu`mi mai apare. Imi spune ca Windows`ul nu-l poate recunoaste. Si cand bag cablul de date doar se incarca bateria dar nu`mi mai apare fereastra si nu imi mai pot baga melodii pe el.
Va rog sa ma ajutati.
Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| Mefisto23 a răspuns:

Vezi ca ai mai multe intrari pentru cablul de date, baga-l in alta, e posibil sa se fi stricat. Sau opreste antivirusul cand bagi cablul de date, si asta poate fi o explicatie pentru care nu iti mai apare fereastra aia. De fapt cred ca tu te referi la Autorun - vezi daca il ai activat in Windows : Control Panel - Administrative Tools - Services - Shell Hardware Detection - asta trebuie sa fie pornit/started... Altceva nu stiu ce ai putea sa faci :.