| TheGrooveStreet a întrebat:

Hi TPU!
Acum ceva timp mi-am spart display-ul telefonului care se afla in garantie. L-am reparat la un service GSM din oras. Telefonul arata ca nou insa dupa vreo 3 luni de functionare buna a inceput sa aiba o portiune a touchscreenului care nu merge. Credeti ca l-ar primi cei de la garantie? Si-ar da seama ca a fost umblat in telefon?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuie sa te duci cu el la un service autorizat, nu la costel in coltul strazii.du-te cu el iar la un service autorizat,,, ps,, daca dadeai un ban in plus is puneai geamul original si nu o chinezarie mergea si acum.Dar conteaza si manopera