| MaryOfHouseStark a întrebat:

HTC One M8 sau iPhone 6?

5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege HTC One M8 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| AlexElektro1987 a răspuns:

Normal ca Htc. Ecran mai mare, rezoluție mai mare, ram mai mult, procesor mult mai mare, camere mult mai bune, este făcut și din Aluminiu, sunet mai puternic, baterie mai mare.

| Userrr a răspuns:

Clar iPhone!

| Calomfirescu_Vlad_1970 a răspuns:

Am avut iPhone 6 dar nu prea mia plăcut asa ca mi-am luat galaxy s6. Și ți-l recomand și ție. Depinde acum e vrei daca vrei ceva simplu și
Sigur e iPhone dar daca vrei ceva care sa se poată personaliza și sa ai mai multe posibilități (mult mai multe) -Samsung galaxy s6. După mine HTC are un software nasol. Sper că te-am ajutat. Dacă vrei mai multe detalii ma întrebi.

| miumi a răspuns:

HTC One M8 ii mai bun ca iphone 6