| dwdavid12 a întrebat:

Http://www.preturi-telefoane.ro/pages/Livrare%26Garantie .html E de incredera site-ul? Vreau sa cumpar un grand prime si sunt bune ofertele. Dar nu stiu daca sunt de incredere cei de pe site.

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Site-ul NU mi se pare ok :(

NU are precizate :
* adresa
* date de identificare fiscală la Registrul Comerţului
* NU se precizează dacă Garanţia la modelul dorit de tine este 12 sau 24 de luni; ei precizează că :
"PreturiTelefoane asigura o garantie de 12/24 luni pentru terminalele GSM comercializate" - SURSA :
http://www.preturi-telefoane.ro/pages/Livrare%26Garantie.html
NU mi se pare ok/normal, atâta timp cât Garanţia LEGALĂ este de 24 de luni :(
* nu se precizează dacă/unde există Service ( sau cine va asigura reparaţia ), etc.

Toate cele bune.