| sergiustephan a întrebat:

Ieri am comandat un telefon, cam in cat timp credeti ca ajunge comanda? Si apropo, trebuie sa ia comanda, neaparat cel ce a cumparat ( mama ), sau eu ( de exemplu ). Ii pastrez buletinul, am banii si semnez eu, nu?

Răspuns Câştigător
| Zippy a răspuns:

Il poti lua tu cu buletinul mamei tale.In cat timp iti va ajunge coletul? Depinde de curierul care-l transporta(daca e posta,FAN courier etc), depinde de ora la care a fost trimis prin curier, depinde de distanta pe care o are de strabatut curierul. Poti cauta pe site-ul curierului respectiv cam in cat timp ajunge(majoritatea au un calculator unde bagi la ce ora a fost trimis, orasul de unde a fost trimis, orasul unde il primesti si iti arata cam in cat timp ajunge). Sper ca ti-am fost de folos

1 răspuns:
| pirij a răspuns:

1 comanda ta ajunge la tine in maxim 48 H poti sa mergi tu cu buletinul mamei