| iulia8277 a întrebat:

A comandat cineva de pe site-ul https://www.prettylittlething.com/?
In cat timp ajunge comanda? Trebuie sa platesc neaparat in euro? Sau imi extrag ei de pe card suma in lei? Dau funda! Multumesc!

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru platile online conversia se face automat

| VladAK47 a răspuns:

Nu te risca eu am cumparat cu cardul un tricou cu jason voorhees whisky style pe un site care, pana la urma n-a mai ajuns coletul depinde din ce tara eu tricoul ala l-am comandat din america mi-a luat cam 80 de euro si nici n-a mai ajuns