| ŞasăCaiFrumoşi a întrebat:

Ieri mi-am cumparat Allview v1 viper e si am instalat aplicatii. Azi am vrut sa instalez asphalt 8 dar nu mi-l gaseste in google play.Am cautat ieri GTA San Andreas in magazin play si l-am gasit, azi cand am vrut sa il instalez nu imi mai gasea nici un "San Andreas". Ce pot face?

3 răspunsuri:
| Campionul10 a răspuns:

Pot sa te ajut eu, intra pe o alta aplicatie de la gameloft si da mai multe de la gameloft asa si la gta daca nu merge inseamna ca nu-i compatibil

| ŞasăCaiFrumoşi explică (pentru Campionul10):

Sa iti zic cum e treaba. Am instalat asphalt 8 si gta san andreas descarcate dupa internet (nu magazin play). Le-am instalat si merg perfect. Dar in magazin play nu imi apare nici o aplicatie din cele 2, dar telefonul e compatibil (altfel nu ar functiona (are android 4.4, 1 GB ram, procesor quad core 1.3 etc...) ) Deci telefonul E compatibil!

| ŞasăCaiFrumoşi explică:

Ieri mi-am cumparat Allview v1 viper e si am instalat aplicatii. Azi am vrut sa instalez asphalt 8 dar nu mi-l gaseste in google play.Am cautat ieri GTA San Andreas in magazin play si l-am gasit, azi cand am vrut sa il instalez nu imi mai gasea nici un "San Andreas". Ce pot face?
Am instalat asphalt 8 si gta san andreas descarcate dupa internet (nu magazin play). Le-am instalat si merg perfect. Dar in magazin play nu imi apare nici o aplicatie din cele 2, dar telefonul e compatibil (altfel nu ar functiona (are android 4.4, 1 GB ram, procesor quad core 1.3 etc...) ) Deci telefonul E compatibil!