| Inevitabil7 a întrebat:

Imi da-ti exemplu de niste telefoane bune cu preturi intre 400-1000 lei?

3 răspunsuri:
| sakura021 a răspuns:

Samsung Galaxy s2+

| MasterMirror a răspuns:

Samsung galaxy S2 sau Acer liquid E3. Pace!

| DarkBoy77 a răspuns:

Iti recomand un Samsung Galaxy s3 mini.Eu il am de o saptamana si sunt foarte multumit de el! Nu m-a dezamagit deloc, se misca foarte bine fara lag, face niste poze excelente si are doar 5 mp, bateria ma tine 1 zi jumate in conditii de utilizare normala si in plus are un design superb! Eu ti-l recomand cu caldura! Funda?big grin