| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti spune spune si mie niste jocuri de genul temple run care sa functioneze pe Samsung galaxy ace, dar sa fie bune. Funda pentru cele mai multe jocuri.

Răspuns Câştigător
| raulboy95 a răspuns:

Pai depinde si de androidul tau...eu am Samsung Galaxy SII si imi plac jocurile astea daca iti merg si tie ar trebui sa le incerci : Talking Santa/Tom astea sunt mai multe, Angry Birds, Fruit Ninja Frenzy, Subway Surfers ...cam astea ti le-as propune eu! Sper ca te-am ajutat si iti doresc SARBATORI FERICITE!

2 răspunsuri:
| Letty03 a răspuns:

Subway Surf, e aproape la fel dar cu mult mai tare

| alexcris007 a răspuns (pentru raulboy95):

Si tie la fel