| Thebestkiller a întrebat:

Am un Samsung Galaxy S3 Mini I8200. As dori sa imi spune-ti jocuri faine pentru acest smartphone ca Temple Run 2, Subway Surface, etc.

3 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Fifa 15, fifa 14, Asphalt 8, Pharaons Way, Fara numar fara numar, Robotzi: Fart travel!

Bft! happy

| Eduard619 a răspuns:

Jetpack Joyride
Rail Rush
Pitfall
Into The Dead
Agent Dash
Run Like Hell

| Fcp_George_1976 a răspuns:

Jailbreaker 3, Agent Dash, Temple Zombie, Zombie Road Trip, Talking Tom, Flick Kick Football, Assassins Creed, Stick Stunt Biker, Assphalt, Basketball Shoot, Doodle Jump.Iti plac? Daca mai vrei iti mai dau! Bafta la jocuri! Funda?