| georgiiana199 a întrebat:

Imi spuneti va rog si mie daca am abonament la Vodafone de trei ani de 8 euro si nu mi-am mai cumparat pana acum nici un telefon pe acest abonament cam cat ar trebui sa faca reducere la un iphone?

va rog nu vreau raspunsuri de genu' :du-te la Vodafone si intreaba

1 răspuns:
| p27cata a răspuns:

Află câte puncte de loialitate ai logându-te în contul tău MyVodafone, apelând gratuit *100#, sau verifică informaţia pe factura Vodafone.

Un punct de loialitate valorează 0, 01 € cu TVA inclus.

Sper ca ti-am fost de ajutor