| Fabiana2R a întrebat:

Iphone 3GS sau HTC desire a8181? de ce?

Răspuns Câştigător
| DjAngel_Florin_1997 a răspuns:

Sa-ti spun sincer daca as fi in locul tau eu as prefera HTC deoarece are specificati mai bune ca iphone 3gs de ex:iphone 3gs are doar 256 mb ram iar HTC are 512, iphonul are 600 mghz iar HTC are 1ghz camera este mult mai buna la HTC care o are de 5 in timp ce iphonul are doar de 3, 15.In cea ce priveste sistemele de operare amandoua au o versiuna invechita a androidului respectiv i.o.s

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HTC, e mult mai performant. Iphone 3GS e un model vechi rau, nici nu stiam ca mai e pe piata.

Răspuns utilizator avertizat
| Alvin123 a răspuns:

Salut! Joci SA:MP si cauti un server foarte frumos? Am o oferta pe care nu o poti refuza! Serverul Just2Play este un server de tip Hard RolePlay cu un GM unic cum nu s-a mai vazut! Factiuni unice, sistem de case si bizzuri unic si multe altele! Intra si nu vei regreta!
Address: RP.J2P.RO:7777
Players: x/150
Ping: 16
Mode: J2P:RP v0.3.13a
Map: LS and LV