| teodor14 a întrebat:

(iphone 5 sau iphone 4s) ori Samsung galaxy s3?
mereu vad iphone 4s mai scump decat sgs3
dar toata lumea zice ca e mai bun sgs3
chiar si oamenii de la germanos si cei de la Vodafone
eu nu inteleg daca zice toata lumea ca sgs3 este mai bun
nu inteleg de ce e mai ieftin
HELP?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pentru ca la iphone platesti firma. pe scurt dai vreo 1000 ron in plus pe marul desenat pe spate. si mai pe scurt iphone ul e pentru snobi nu pentru cine doreste un smartphone performant

| teodor14 explică:

Am inteles
mersi

| mihaelapestrita a răspuns (pentru suntserios):

Ai mare dreptate! Si eu recomand tot Galaxy S3 - http://snipurl.com/galaxy_s3

| WizKhalifaa a răspuns:

Si eu tot Samsung S3 iti recomand. Iphone 4S este mai slab si decat Samsung S2 (si nu vb in necunostiinta).
Iphone 5 mi se pare un telefon bun, dar inca nu au aparut date oficiale despre puterea procesorului si rami.

| teodor14 explică (pentru WizKhalifaa):

Dar crezi ca ar putea sa-l intreaca pe MEGA SMARTPHONUL SAMSUNG GALAXY S3? as vrea sa am un telefon foarte bun

| WizKhalifaa a răspuns (pentru teodor14):

La Iphone 4S mi-a placut mult claritatea ecranului si din cate am auzit, la Iph5 este 40-60% mai bun. In plus poti filma si fotografia in acelasi timp(un lucru nou) + inca 2-3 chesti. Dar pana nu apar date oficiale despre procesor si rami nu poate nimeni sa spuna care e mai bun, astea doua sunt cele mai importante la un smartphone.
Daca va avea procesor quad si minim 1GB RAM o sa imi schimb SGS2 cu Iphone5. Momentan pare ok tel, dar e prea devreme sa tragem concluzii.

| teodor14 explică (pentru WizKhalifaa):

Bine iti multumesc foarte mult