| Michaelrolf a întrebat:

IPhone 7 plus matte black sau Samsung galaxy s8?

3 răspunsuri:
| sir sanjei a răspuns:

O sa fiu cat mai scurt.
Dupa ce am avut in ordinea urmatoare:
Dupa o luna si un pic de utilizare a Samsung-ului galaxy s8, pot spune ca nu m-as mai intoarce niciodata la un telefon cu format clasic.
Forma telefonului si displayul sunt maximul de eficienta pe care putea sa il gaseasca un producator de telefoane mobile.
Din punctul meu de vedere, telefonul nu are nici un neajuns.
Chiar daca am fost usor reticent in a mi-l cumpara si ma asteptam sa nu ma obisnuiesc cu anumite caracteristici pot spune ca dupa scurt timp de utlizare m-am obisnuit foarte repede cu el.
Eu recomand Samsung!

| WithoutName123456789 a răspuns:

Depinde de preferinte. Daca vrei ca software-ul sa se miste bine dupa mai mult timp de utilizare recomand iPhone, dar daca vrei sa iti schimbi modul in care tu utilizezi un telefon, iti recomand Samsung.

| Rimidalvv a răspuns:

Iti recomand Samsung galaxy s8 deoarece :
- este mai nou
- are cel mai nou ecran amoled ( singura firma de telefone care foloseste cele mai noi ecrane, momentan) si bineinteles este curbat.
- telefonul find mai nou asta inseamna ca are cea mai buna arhitectura interioara ( telefonul este mai eficient si merge mai bine happy )
- Si bineinteles, galaxy ruleaza pe Android, un sistem de operare mai eficient si mai flexibil pentru nonamericani.