| Dulcicaaa a întrebat:

J3 sau J5? cine are? cum se comportă după un timp? Vreau un telefon care face poze clare si nu se blochează mereu.

6 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Are o prietena J5 de un an cred, si nu are nicio problema cu el.

| Ivascu_Florin_1979 a răspuns:

Ce buget ai pentru un telefon?

| Ivascu_Florin_1979 a răspuns:

Recomand J7

| qBrIanA a răspuns:

Am j5 de aproape 2 ani si se comporta forte bine. Poze frumoase, bateri buna si arata forte bine.

| Petrick1 a răspuns:

Eu ti-as sugera un J7.
Dar daca vrei unul din cele mentionate de tine iti recomand J5 din 2016.
Sper ca te-am ajutat

| Dulcicaaa explică (pentru Ivascu_Florin_1979):

Păi iau bursă si strâng pentru telefon si imi iau când termin liceul