| TPUuser199 a întrebat:

Karbonn A5S sau Nokia lumia 520. De ce?
-FUNDA-

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Nokia Lumia 520, deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.91mobiles.com/compare/karbonn/Smart+A5S/vs/Nokia/Lumia+520.html

Toate cele bune.

1 răspuns:
| Stoica_Dragos_1991 a răspuns:

Nokia lumia 520...chiar daca nu are asa de multe aplicatii, telefonul in sine e foarte bine optimizat, e usor de folosit, camera destul de bunicica (5mp) (nu are camera frontala) windows 8 care merge super fain...deci recomant Nokia lumia 520