| Roxii33 a întrebat:

La ce numar sa sun ca sa vad cat credit mai am pe o cartela de Orange?

Răspuns Câştigător
| marginean_9707 a răspuns:

415 -> abonament sau *115#
333 -> prepay sau *133#

5 răspunsuri:
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Apeleaza 333 si in cateva secunde vei primi un mesaj scris pe ecranul telefonului care te va informa care este valoarea creditului tau.
Mai poti afla valoarea creditului de care dispui daca ai un cont online activ; pentru a afla ce credit ai, va trebui sa accesezi sectiunea « consum »/ « credit info ».
Daca nu ai un cont online activ, afla toate detaliile despre aplicatia Contul meu (cum te inregistrezi, ce informatii iti ofera, cum imi administrez mai bine contul meu PrePay, etc) de aici http://www.orange.ro/help/contul_meu/ic/1902.
O zi buna,
Orange Helpers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

333-prepay
415-abonament
inti faci cont pe Orange cu nr tau siti arata.

| DiamantulAuriu a răspuns:

| мαяdυк a răspuns:

| Megan a răspuns:

*133# asa vei gasi andata