| xSega a întrebat:

La digi trebuie sa plătești tot prețul telefonului la abonament? Am văzut ca pe site asta arată, deci dacă vreau sa fac un abonament întâi plătesc tot prețul telefonului?

3 răspunsuri:
andreia67
| andreia67 a răspuns:

La orice operator platesti pretul telefonului cand faci abonament si iti cumperi telefon. Un pret mai mic decat cel la "liber". Doar la abonamente mai scumpe telefonul poate fi gratis sau la un pret simbolic (1 leu). In general cu cat abonamentul e mai scump si telefonul e mai ieftin.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cel mai bun raspuns ti l pot oferii cei de la Digi, ei stiu ce ofertă au si cum poti plătii. Cel mai bine mergi la oricare punct Digi si întreaba i pe ei.

| vioreld a răspuns:

Digi vand telefon la pret de liber prin sistemul de rate, insa pentru a beneficia de sistemul de rate fara dobanda, trebuie sa-ti faci un abonament, deci...da!