| anonim_4396 a întrebat:

La Orange prepay este optiunea "Cu Orange PrePay distractia e mereu castigatoare. Alege o optiune de minimum 5 € credit din My Orange, primesti automat 100 GB... Dar cand incerc sa activezi optiunea imi cere sa platesc prin card bancar sau sa se adauge pe factura, dar eu nu am si nu vreau abonament si nici sa platesc cu cardul. Nu exista alta solutie de plata?
Am creditul necesar dar nu apare optiunea sa ia de acolo, nici sa reincarc cu cartela prepay.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Mergi la Orange si intreabai poate oferta lor este valabila numai daca ai abonament, daca esti pe cartelă nu poti activa optiuni, numai tu stii daca esti pe abonament sau esti pe cartelă prepay.

| Wr3nch a răspuns:

E 2021 boss. Nu mori pentru o plata cu cardul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Wr3nch):

Nu imi place, evit pe cat posibil

| Wr3nch a răspuns (pentru anonim_4396):

Amuzant dar nu. Nu exista alta optiune daca vrei bonusul de date.