| DarkNight123 a întrebat:

Am o cartela Orange prepay daca vreau sa reincarc cartela cu 5 euro credit exista riscul sa mi se activeze automat o extraoptiune si sa imi ia creditul automat? am nevoie doar de acel credit de 5 euro in cont scuzati categoria

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Daca ai o optiune activata trebuie sa o dezactivezi si asa ramai cu creditu, dezactiveaza optiunea inainte sa reincarci

| Luck19 a răspuns:

Uite tipule nu exista nici un risc trebuie sa primest idoua mesaje cu 'v-ati rencarcat contul pry pay cu 5 euro credit' nici o extra optiune daca nu primesti astea doua mesaje inseamna cu nu ai primit minute ci doar euro credit cu carepoti suna la hora tv la kiss fm sti ce vreau sa spun
te cheama geore moldovan