| Sigmirean_Raul_1997 a întrebat:

Ma ajuta cineva? am un s3 si nu stiu cum sa fac din setari sa mearga difuzorul de vorbit... microfonul merge dar difuzorul nu,cand vorbesc pe whatswapp merge si cand vorbesc pe cartela nu, va rog sa ma ajuati.

1 răspuns:
| Brabete_Iulian_1978 a răspuns:

Încearcă Sa dai o revenire la setările din fabrica. Daca nu merge posibil sa fie ceva hard.samsung s3 are 2 microfoane posibil sa fie unul defect.Stiu ca ai scris ca nu merge difuzorul dar poate ai vrut sa scrii microfonul când dai pe Speaker. Daca nu merge încearcă sa ajungi la un service Gsm. Daca ești din Bucuresti îți recomand sa intri pe www.servicetelefoane.ro