| Stefa12313 a întrebat:

Ma gandesc ce tel sa imi iau ori HTC desire500 ori lumia 625 ori Samsung xcover2? ce parere aveti

Răspuns Câştigător
| JubiTheRipper a răspuns:

Ma, eu am Lumia 625 si pot sa-ti spun sincer ca e genial.
Nu stiu ce sa zic de celelalte doua, dar pot sa spun ca Lumia m-a surprins placut.
Are un design foarte elegand, chiar daca e mare, nu te incomodeaza cand il tii in mana si e chiar subtire. Desi e cam greu. Nu e greu sa-ti pice mana, dar comparat cu un iphone, sa zicem, e mai greu.
Face poze chiar foarte bune pentru aia cinci mp. (pot sa pun exemplu daca vrei)
e foarte bun pentru gaming. Imi ruleaza aplicatiile si jocurile fara probleme, dar depinde si de aplicatie.
Are ca sistem de operare windows phone (8) si chiar nu e complicat de folosit. Gasesti pe net tutoriale, daca ai nevoie. Am avut de furca cu el la contul de Microsoft, dar daca faci totul bine de la inceput, o sa fie bine.
Ti-am zis, nu am folosit celelalte telefoane, dar recomand lumia. Mai ales ca e un telefon foarte bun la pretul pe care il are.

| Stefa12313 explică (pentru JubiTheRipper):

Aplicatiile le gasesti mai usor decat pe android?

| JubiTheRipper a răspuns (pentru Stefa12313):

E la fel ca pe android.
Are un magazin de pe care le poti gasi si descarca.
Te sfatuiesc intai sa te informezi si despre celalte doua telefoane. Sunt pe net recenzii in romana.

4 răspunsuri:
| Stefa12313 explică:

Dau funda

| Stefa12313 explică:

Cu memoria cum sta?