| Iuliaa26 a întrebat:

Mă poate ajuta cineva cu un răspuns? Se întâmplă ceva cu tel meu un Oppo Reno 5 lite.
Noaptea nu primesc mesaje apeluri WhatsApp și Messenger. Decât după ce mă suna cineva pe Nr. Sunt conectata routerul casei.
Aveți idee ce as putea face sau de ce sa întâmpla asta?

2 răspunsuri:
| literallythesamebruh a răspuns:

Majoritatea telefoanelor au o funcție de economisire a bateriei ce face fix asta, oprește aplicațiile în timpul nopții pentru a nu consuma baterie. Vezi prin setări dacă ai economisirea energiei activată.

| Baddboy a răspuns:

Poate ai făcut ceva setări, eu de exemplu am oprit intre ora 22/08 toate sunetele.
Intra apelurile, mesaje dar numai dimineața sau daca dezactivez opțiunea.