| miriam0198 a întrebat:

Recent mi-am downloadat Whatsapp pe Nokia C3 dar am o problema... Cand ies de pe Whatsapp nu se opreste internetul si ma tine conectata pe Whatsapp. Aveti vreo idee prin care as putea sa ma deconectez de pe Whatsapp?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Am si eu aceeasi problema cu whatsapp, eu am un Nokia asa 201 si imi face asa si mie nu gasesc deconectarea. Iti zic sa mergi la operatorul de telefonie mobila ( daca mai ai problema asta, intrebarea de acum un an ) scuze am vazut site-ul. Multa bafta!