| Goldenbulle7 a întrebat:

Ma poate lamuri cineva cum este cu abonamentele la telefoane? Vreau sa imi iau un Iphone (nu sunt decis de care exact ), dar pretul ar fi in jur de 4000 de lei. Rata lunara a abonamentului este de 16 euro pe luna. Ca sa pot lua Iphone-ul pe abonament, trebuie sa platesc cei 4000 de lei cand iau telefonul, iar apoi sa platesc 24 de luni cei 16 euro pe luna sau platesc 16 euro lunar + rata telefonului ( 4000÷12 )? De la telekom vreau sa iau.

1 răspuns:
| flixbuster a răspuns:

Cred ca la intrebarea aceasta cei de la Telekom iti pot raspunde. Teoretic ambele variante descrise de tine sunt posibile. Practic doar ei isi cunosc oferta comerciala.