| AlexiaGHT a întrebat:

Ma puteti ajuta : Ce telefoane sunt mai bune Allview sau Karbonn? Multumesc!

7 răspunsuri:
| Stefan_Miron_1988 a răspuns:

Allview. Poti vedea aici o selectie a telefoanelor la reducere de Black Friday: http://reducericlub.com/......la-oferta/

| devil32angel23 a răspuns:

Buna eu zic ca e mai bun Allview

| Anonimuserr a răspuns:

Allview clar.

| Eastwood a răspuns:

Allview este buna, Karbonn nu e nici chia asa de cunoscuta, dar ti-as recomanda Sony!

| SatanicBear a răspuns:

Nu-ti cumpara Allview! Sunt de o calitate mizerabila. Am un prieten care lucreaza la o firma de curierat, imi spune ca primeste zilnic zeci de pachete cu produse Allview trimise la reparat catre service-uri. Am testat si eu un telefon primit de la Digi, s-a,, inmuiat'', efectiv, touchscreen-ul dupa cateva ore de utilizare.

| Kiss_Csilla_1998 a răspuns:

Allview

| QweRty777 a răspuns:

Karbonn