| HerrAdrian a întrebat:

Buna Seara. Allview sunt bune ca telefoane?

8 răspunsuri:
| Rommeo a răspuns:

Tot ce este procesor Mediatek sunt niste pocnitori. Documenteaza-te pe net despre procesoarele Mediatek si ai sa vezi singur.

| Cedry2k8 a răspuns:

Buna seara. Allview, ca orice alta marca de telefoane, are produse bune, si produse mai putin bune.
Adica, daca iti iei un Allview la 250 lei, nu te astepta sa fie un telefon bun.
Marca telefonului e aspectul care conteaza cel mai putin. Pretul telefonului arata cat de bun este, si un telefon bun are un pret de peste 1000 lei.

| Beres_Andrei_1982 a răspuns:

Sunt telefoane bune și cu 500lei numa ca sunt din china

| Crs_Mihaela_1982 a răspuns (pentru Beres_Andrei_1982):

Sunt produse romanesti Andrei, documenteaza-te mai intai inainte sa deschizi gura

| Beres_Andrei_1982 a răspuns (pentru Crs_Mihaela_1982):

Eu nu ziceam de cele romanesti, eu ziceam de cele chineze sau facute acolo si comparativ cu Allview sunt mult peste, da cum nu am citit bine intrebarea am dat un raspuns diferit de ceea ce voiam

| Beres_Andrei_1982 a răspuns (pentru Crs_Mihaela_1982):

Eu nu ziceam de cele romanesti, eu ziceam de cele chineze sau facute acolo si comparativ cu Allview sunt mult peste, da cum nu am citit bine intrebarea am dat un raspuns diferit de ceea ce voiam si totusi electronicele Allview sunt produse in china si doar softu si designu e romanesc

| Mihai1810 a răspuns (pentru Crs_Mihaela_1982):

Allview nu sunt romanesti. Nu mai vorbi aberatii. Sunt niste petarde chinezesti 90% din ele varza.

| Crs_Mihaela_1982 a răspuns:

Salut Adrian!

Tin sa te anunt ca am un Allview de ceva timp si sunt foarte multumita de el, se misca repede si nu se blocheaza, pe audio sta bine si ii tine bateria destul cat sa nu imi fac probleme... Uite aici modelul pe care il am eu: www.goo.gl/DmsXYV

Daca te pot ajuta si cu alte informatii, intreaba-ma si iti voi raspunde cu drag!