| anonim_4396 a întrebat:

Merita sa schimb Samsung galaxy J5 cu iphone 5s?

10 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy J5 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......ompare.php

Toate cele bune!

| OnuOnulică a răspuns:

Da.

| gelu1970 a răspuns:

J5 e mai bun.
caracteristicile il claseaza deasupra lui iphone 5s

| RareşTPUro a răspuns:

Merita iPhone iPhone 5S deoarece nu o sa se vada lagul mai deloc. Adica pe Android vezi clar cum se blocheaza pentru fractiuni de secunda sau sa se blocheze un pic telefonul. In schimb pe iOS nu o sa se intample acest lucru prea des... foarte rar sau mai deloc. Deci eu consider ca merita schimbul happy

| Kisses a răspuns:

Nu, are calități mai bune fata de iphone. Părerea mea.

| DeeaDede1010 a răspuns:

Da, cu siguranta. Iphone 5s este si mai bun dar si mai frumos.

| GheorghitaEmanuel1422 a răspuns:

Nu. J5 este mai bun. Am si eu J5 si inainte aveam 5s. Este mult mai bun Samsung J5. Nu merita sa schimbi.

| TotoRiina666 a răspuns:

Merita sa schimbi dacie 1310 cu bmw seria 5?
Sigur ca daaaa

| ScumpikaPititika a răspuns:

Eu zic ca nu, am avut iphone 5....Nu e mare lucru...l-am schimbat pe Samsung.e mult mai bun samsungul