| Pisy3 a întrebat:

Mi-am cumparat acum de curand un tel Samsung galaxy note 1 si am cumparat cartela cosmote.e toate bune si frumoase pana asa din senin merge greu sa trimit mesaje sa primesc cand vrea el asa si cu apelurilecrying nu inteleg ce are... Va rog sa ma ajutati daca stiti cryingcryingcrying

2 răspunsuri:
| MadaMadalici a răspuns:

L-ai cumparat second? Daca da posibil sa aiba o problema si trenuie dus la un service de telefoane... nu ar trebui sa iti ia mai mult de 50 de lei. Mai intai incearca sa bagi o cartela de Orange sau Vodafone(bineinteles daca nu este codat doar pe cosmote) daca iti va face aceleasi figuri singura varianta este service-ul.

| Pisy3 explică:

Nu este second tocmai din aceasta cauza sunt atat de suparataaaa crying