| fugi5555 a întrebat:

Mi-am cumpărat spațiu iCloud 50 Gb și stocare spațiu am liber și îmi spune ca n-am memorie, ce fac?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil ca backupul pe care vrea sa il faca telefonul/tableta e prea mare, a uploadat cat a putut si nu mai poate. Creste spatiul de stocare sau intra la iCloud din setari si vezi ce poti dezactiva ca sa iti mai eliberezi spatiu, ai pe culori categoriile de date si mai in detaliu fiecare aplicatie cat consuma

| JicaContra a răspuns:

Cat storage ai pe telefon?