| gogo34 a întrebat:

Mi-am lasat telefonul la incarcat acum 2 zile, si s-a tot luat curentul si nu am observat, acum mi se descarca foarte repede baterie, poate fi din cauza aceasta?

3 răspunsuri:
| anonymus77 a răspuns:

Situatiile cand bateria nu se incarca:

Telefon inchis, nu se aprinde, pus la incarcat, bateria nu se incarca, mort.
Telefonul arata ca incarca, scos de la incarcat, baterie 0%.
Bateria nu este compatibila.
Sistemul de incarcare a bateriei e defect.
Partea electronica a bateriei este defecta. Funda?

| anonymus77 a răspuns (pentru anonymus77):

Deci, dupa ce s-a luat curentul ti-a afectat intr-un fel telefonul, imi pare rau, trebuie sa te duci la un specialist sa vezi ce are sa sa-ti schimbi bateria, daca nu, ramai asa si indura.winking

| AlexDFY a răspuns (pentru anonymus77):

Ai vreo boala sau ceva?