| abyaby222 a întrebat:

Hei, am o problema, azi eram la scoala si mi-am schimbat codul la telefon, cand s-a facut pauza mi-am luat telefonul si am vrut sa il deblochez mi-am scris codul însă nu a mers, am incercat de cateva ori, apoi m-a pus sa astept si tot asa pana am asteptat la intervale de o ora ca sa pot încerca sa scriu o data codul si tot nu a mers la un moment mi-a apărut: iPhone dezactivat conectare la iTunes. Eu nu am avut iTunes in calculator pentru ca mi-am reinstalat Windows-ul si celalalt s-a șters. Asa ca dupa ce l-am instalat, configurat chestii, am cautat pe internet ce sa fac si am gasit pe site-ul asta : https://support.apple.com/ro-ro/HT1212, le-am urmat pe toate ultima chiar de doua ori si fara rezultat, la ultima cea cu închiderea telefonului si restaurarea, mi l-a deschis pe ecran spunea ca sa il Restaurez si ca pierd datele si asa mai departe, dar dupa ce a juns la jumate mi-a apărut iar căsuța aia ca si atunci cand bag iphonul si il conectez la iTunes: nu s-a putut conecta deoarece iphonul este codat... Va rog daca știți, scrieti, va rog mult având in vedere ca e prima data cand l-am bagat la iTunes-ul asta nou. Nu pot face nimic. Va rog

1 răspuns:
| Heureuse a răspuns:

In primul rand tu ai uitat codul de la telefon. Încearcă cum iti recomanda ei. Dacă nu merge du-l la un service sa il decodeze, iar dacă il ai in garantie poți incerca si asa.