| pinguinuVerde a întrebat:

Mi s-a demagnetizat cartela a două oară, nu am abonament, ci cartelă Orange prepay. Trebuie să plătesc ceva dacă vreau să îmi rămână numărul? Nu contează dacă contactele din interior nu mai rămân.

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Magnetizat si se plateste

| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Avand prepay, o sa trebuiasca sa platesti o taxa (in jurul a 3eur paremise). Contactele posibil sa ti le poti transfera din cartela pierduta dar nu sunt sigura 100% de treaba asta.

| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Iata aici mai multe informatii despre schimbarea de cartela SIM http://www.orange.ro/......iq/485543.
O zi buna,
Orange Helpers