| MxR a întrebat:

Mi se incarca telefonul doar pana la 30% ce are? e pentru prima data

Răspuns Câştigător
| Juleuuss a răspuns:

Trebuie să-l folosești până rămâne fără baterie, iar el se închide. Îl lași să se încerce timp de 12-14 ore. Baftă! Așa trebuie procedezi de 3 ori.

4 răspunsuri:
| oanabuysomeweed a răspuns:

Buna. Daca nu ti se incarca complet incearca sa il ti 12 ore ca si cum abia l-ai fi luat. Si mie mi s-a intamplat.

| MxR explică (pentru oanabuysomeweed):

Ok. multumesc

| MxR explică:

Da we da

| alextotal a răspuns:

Salut. Ori este de la incarcator ori de la baterie. Du-l intr-un service