| MxR a întrebat:

Mi se incarca telefonul doar pana la 30% ce are? e pentru prima data. am un LG optimus me

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Primele incarcari se fac o noapte intreaga chiar daca depasesc 8 ore nu are nimic si descarci pana ramane bateria goala. Poate nu l-ai incarcat cum trebuie asa ca il duci la magazin cu o minciuna ca nu e buna bateria sa o schimbe.

| MxR explică (pentru mgtow):

Are deja 5 ore de cand sta la incarcat si nu incarca. sta pe loc, l-am descarcat complet si l-am pus la incarcat. mi-a dus pana la 43% si acum nu mai incarca deloc. oare ce problema este?

| MxR explică (pentru MxR):

Acum mi-a incarcat 1 %

| mgtow a răspuns (pentru MxR):

Problema din fabricatie proasta baterie.

| MxR explică (pentru mgtow):

Daca schimb bateria se va incarca?

| mgtow a răspuns (pentru MxR):

Da

7 răspunsuri:
| Conner a răspuns:

E o eroare sau poate s-a stricat.

| obsercvayr a răspuns:

E defect, Du-l la un magazin care se ocupa cu Tehnici, Rezolvare si iti va spune exact problema! Funda?