| Denis673 a întrebat:

Mie nu îmi merge să jocul PokemondescarcPokemonpe Magazin Play și dacă descarc de pe google la descărcări când să instalezinstalezmerge îmi dă,, A apărut o eroare la analiza pachetului "! Cum îmi descarc și eu jocul Pokemon Go?
Telefon: Huawei Y330
Versiune : 4.2.2
Ajutor fundă!

3 răspunsuri:
| PedoBarbie a răspuns:

Rip limba română.

| alexalx1234 a răspuns:

Salut. În primul rând, ca să îți meargă Pokemon GO ai nevoie de Android 4.4 KitKat si in al doilea rând ai nevoie de un telefon cu minim 1GB de ram

| Denis673 explică:

Mie nu îmi merge să descarc jocul Pokemon Go de pe Magazin Play și dacă descarc de pe google la descărcări când să instalez nu merge îmi dă...