| adibl a întrebat:

Niste aplicati bune si gratis pe iphone 4s, si ceva jocuri? dau funda! Explicat-mi aplicatile si dati-mi mai multe aplicati.

2 răspunsuri:
| ForYouBaby a răspuns:

Uite aici ai o multime :) cu tot cu descriere si exmplicatii :) sunt si gratis si cu bani :) depinde care le alegi tu :) Succes!
http://www.mobilio.ro/apple-iphone

| Mox112 a răspuns:

Hey buna:3
Cele mai populare jocuri pentru iphone:
Teple run 2
Subway surfers
Jetpack joyride
Lep's world 3
Real racing 2
Pou(este cu bani iti recomand varianta moy)
Angry byrds go(prea tare jocul e ultima versiune)
Cam acestea sunt cele mai populare le vezi pe toate iphonurile
Iar aplicati (cele mai bune si mai performante aplicatii pentru telefon sunt din cydia>>iti permite sa cumperi banii pe jocurii gratis!(adica bani infiniti pe jocuri contacteaza-ma daca vrei sa-ti spun cum se descarca cydia pe telefon.