| WholeWorld a întrebat:

Nokia lumia 520 sau Lg optimus L7?
Pareri si argumente.

Răspuns Câştigător
| khwewljewew a răspuns:

LG este mai bun pentru ca are android. Lumia are windows 8 si e aiurea, e mai redus din punct de vedere a aplicatilor, jocurilor etc. Cel mai bun lumia e 920. La 520 are un prieten si ii da o eroare sa bage cd-ul in unitate laughing. Deci L7 e foarte bun.

5 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Lg Optimus L7 cu mult peste Nokia lumia 520.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vota cu Lg optimus L7 pentru ca bateria in timpul convorbirilor tine 12 ore pe cand la Nokia lumia 520 tine 9 ore si 60 minute.Procesorul e mai bun si memoria RAM mai mare.Camera e de 8, iar la Nokia e de 5. happy Si multe alte calitati pe care Nokia lumia 520 nu le arehappy Fundita?

| CrazyGirlAmy a răspuns:

Nokia lumia 520