| Raican_Steluta_1968 a întrebat:

Nu imi suna telefonul cand sunt apelata, doar se aprinde ecranul.

3 răspunsuri:
| MadHOuse a răspuns:

Caută pe net şi încearcă să-l resetezi. Dacă reuşeşti şi nu-ţi funcţioneată în continuare soneria, posibil să fie o problemă de soft.

| Bia098 a răspuns:

Dacă eşti sigură că nu este dat pe silenţios, mergi la un reparator!

| Robert186 a răspuns:

Încearcă să îl resetezi sau să de duci cu el la gsm nu te costa mai mult de 30de lei dar prima data încearcă să îl resetezi pentru ca așa l-am făcut și eu pe al meu