| miminixels a întrebat:

Salut, ce sa fac daca telefonul-ui nu ii se mai aprinde ecranul doar butoanele de jos?

3 răspunsuri:
| ambicio a răspuns:

Pentru a nu risca sa se strice mai tare ai putea sa il duci la reparat, banuiesc ca s-a stricat display-ul

| iDarkness a răspuns:

Salut.

Cauta pe Youtube "Hard resset numele telefonului si urmeaza pasii din tutorial.

| WinMarkPublicChampion a răspuns:

Depinde de ce telefon ai.
Daca poti sa-i dai resetare din butoane este bine, poti incerca asta, daca nu iti recomand sa-l duci la reparat sau sa-ti iei altul big grin!