| yuliansch a întrebat:

Am un smartphone Alcatel, jellybean 4.1 si am urmatoarea problema( chiar si dupa ce a fost in service la resoftat): In momentul cand apelez un numar, daca persoana apelata nu raspunde, nu pot inchide conversatia din cauza ca ecranul ramane negru. In momentul cand persoana raspunde sau intra mesageria vocala, abia atunci se aprinde ecranul.
Mentionez ca aceasta problema nu este tot timpul dar media este: din 3 apeluri, la unul se intampla acest lucru. Se poate rezolva aceasta problema? Cei de la service au spus ca l-au testat si telefonul este in regula...

2 răspunsuri:
| Alin1423 a răspuns:

Incearca sa iti iei alt telefon ca daca l-ai bagat si in service si tot face asa....iti consumi banii degeaba(Doar daca ai dat bani)!

| yuliansch explică (pentru Alin1423):

Nu am platit, este inca in garantie. in plus, l-am primit gratis...