| Cristi8998 a întrebat:

Nu stiu ce sa iau un Samsung galaxy s 2 sau s3 mini as vrea unul care sa fie bun la jocuri spuneti-mi avantaje dezavantaje.

7 răspunsuri:
| MrEvil89 a răspuns:

S3.e mai performant decat 2

| MyMindRules a răspuns:

S2. happy

| IulianDornianu61 a răspuns:

S2
Te ajuta putin mai mult procesorul de pe s2 ( 1, 2 ghz dual core ) decat de pe s3 mini ( 1 ghz dual core )
Daca vrei cumpara-ti un Allview P5 Quad ( procesor quad core 1, 2 ghz ) si e mai ieftin decat s2 si s3mini

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

CATEGORIC Samsung Galaxy S2, deoarece este mai performant dpdv tehnic.

Vezi comparaţia/MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......35_167.php

Toate cele bune.

| Vvistula a răspuns:

S2 e mult mai performant decat s3 mini datoria procesorului si altor caracteristici poti sa le compari pe gsm arena si vezi sigur defectele si plusurile dar iti spun sigur s2 e mai bun.

| Alin4uuu a răspuns:

S2 cu incredere

| gmxromania78 a răspuns:

Samsung galaxy s2 mini, e mai bun decat s3 desi e mai nou!