| anonim_4396 a întrebat:

Nu suport sa sun pe cineva si sa nu raspunda, nu exista vreo aplicatie care poate sa sune pe cineva pana raspunde? Multumesc anticipat.

4 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Este dreptul fiecaruia de a raspunde sau nu la un apel telefonic--- ca urmare, nu exista aplicatii care sa incalce un drept personal.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai lasa telefonul sa sune pana iti raspunde. cand se opreste suna iar ce iti trebuie aplicatie pentru asa ceva?

| Razvan076 a răspuns:

Multumesc, singurul raspuns la intrebare, ceilalti au batut campii pe langa. Funda:*

| Razvan076 a răspuns:

Multumesc, singurul care nu a fost pe langa subiect. Funda:*