| Aditu94 a întrebat:

Buna ziua, am gasit o aplicatie de dating, numita "badanga". Poate sa imi spuna care ce a folosit-o cat de fiabila ar fi? Exista posibilitatea sa iesi cu cineva de pe acea aplicatie? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Nu te gandi ca gasesti persoane diferite, incearca si vezi, aceleasi persoane de pe tinder se muta de pe o aplicatie pe alta.

| VoidEternal a răspuns:

Aplicațiile astea no name au doar conturi fake. Până și pe Tinder am citit că undeva la 80% din profilele feminine sunt boți.