| Coman_Alex_1991 a întrebat:

O aplicatie pentru amprentă Android? PSbig grinAU FUNDAAAAA

5 răspunsuri:
| DaniTDCI a răspuns:

Gandeste putin logic doar,. nici nu stiu cum sa iti raspund prostiei. daca telefonul nu e dotat cu amprenta digitala atunci adios. nu exista asa ceva nu stiu cine te-a pacalit

| TheTom7 a răspuns:

Daca nu ai acel senzor de amprenta nu vei gasi o aplicatie pentru asta, chiar daca gasesti poate iti vei bloca telefonul sau nu va functiona. Daca ai acel senzor de amprenta depinde ce vrei mai exact sa faci cu el, sunt multe aplicatii.

| AndRa003L a răspuns:

Applock - Fingerprint unlock (Android 6.0)

| micaanonima a răspuns:

Nu sunt aplicații funcționabile pentru amprenta, ai nevoie de un telefon care are amprenta cum ar fi Samsung j3 2017, Samsung a5, Huawei pe 10 lite, Huawei p9 lite, etc...

| micaanonima a răspuns:

Sa se alăture mama ta