| CrYsTyYy a întrebat:

O intrebare simpla: Care telefon este mai bun dintre: HTC desire c, Huawei ascend g300 si Nokia lumia 610? Vreau raspunsuri detaliate.Cel mai bun raspuns FUNDA!

Răspuns Câştigător
| AaNdYy a răspuns:

Iti zic eu bine ca nu are lag, aia de la HTC au optimizat Android 4.0 sa mearga cum trebuie... am si eu un HTC Sensation si nu am avut niciodata lag pe el

5 răspunsuri:
| Adrian1606 a răspuns:

HTC Desire C

| Bodor a răspuns:

Sincer as merge pe HTC Desire C.

| AaNdYy a răspuns:

Toate 3 au fost lansate in 2012
Au marime aproximativ egala
HTC Desire C are interfata HTC Sense (care o ador:X)
La HTC Desire C se aude mai tare si mai clar muzica (Beats Audiosmug)
Toate 3 au camera de 5 MP
HTC Desire C are Android 4.0 (ICS - deci iti merg mult mai multe aplicatii decat pe alte versiuni ) fata de Huawei Ascend care are Android 2.3 (GingerBread), iar WINDOWS PHONE mie nu-mi prea place

Deci in Concluzie HTC Desire C ar fi alegerea potrivita si asa as alege si eu.

FUNDA?

| bushyalex a răspuns:

Clar Htc desire c

| CrYsTyYy explică (pentru AaNdYy):

Andy...htc are lag deoarece android 4.0 merge bine pe 1Ghz+...De aia nu sunt sigurstraight face