| CrYsTyYy a întrebat:

Huawei ascend g300, HTC desire c sau Nokia lumia 610? RASPUNSUL CEL MAI DETALIAT PRIMESTE FUNDA!

2 răspunsuri:
| Seriojca a răspuns:

Daca cinstit eu as alege Nokia lumia 610 in primul eind fiindca e windows phone eu am android si imi pare rau daca cineva din colegi care are alt telefon nu intelege nimic ce e acolo nici macar camera.in windows phone totul e simplu ai intrat ai vazut si gataexact cala IOS.Huawei e China, deci nu o sa ai un mare pont.Htc desire e cam vechi iar Nokia lumia e tot ce iti trebuie adica camera excelenta ecran 3.7 destul de usor si de culoarea alba sigur eu as alege Nokia

| CrYsTyYy explică (pentru Seriojca):

rolling on the floor)))))Mda...straight face Tu invata sa scrii mai intai si dupa sa vorbesti cu mine. In primul rand HTC desire c este facut in anul 2012 si Huawei tot anul asta...In schimb Nokia 610 cred ca este anul trecut. Asa ca mai documenteaza-te.Si daca nu sti tu sa umbli pe android nu e vina.Si daca e in china Huawei ce?rolling on the floor))) Iphone nu e tot in china?:O
SI EU ASTEPT PARERI NU COMENTARII AIUREA!