| SingleForOne a întrebat:

Oare va mai apărea un telefon Samsung Galaxy Note pe viitor?

5 răspunsuri:
| NLS a răspuns:

Https://www.techradar.com/news/samsung-galaxy-note-21-has-been-cancelled

Aceasta e cea mai recenta declaratie, oarecum oficiala, pentru ca a avut loc la un congres in Korea.
Am mai vazut in ianuarie un articol in care 2 angajati din interior cu ceva functii mai inalte ziceau ca nu vor renunta inca la seria Note. Deocamdata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mereu vor aparea.

| LasleaIoan1972 a răspuns:

Gama de top de la Samsung este note deci sigur o sa apara multe

| Robertandrei4858 a răspuns:

Cu siguranta va mai aparea, presupun ca ai observat faptul ca in ultima perioada piata de terminale Samsung a explodat, multe dispozitive noi.

| lifit a răspuns:

Nu stiu, dar sala ta locala te asteapta cu mult drag si peste cel putin 50 de ani.