| Jojos20 a întrebat:

Ofer fundă pentru cine poate ajuta in cel mai scurt timp.
Am un iphone 4s cu gevey, iar aseara prietenul meu i-a dat resetare din fabrica si s-a blocat, nu se mai deschide. Îmi apare doar sigla de la iphone şi sta aşa de aseară. Nu ştiu ce să ii fac, am nevoie de ajutor.

P.S: Am folosit si combinația de taste Power+Butonul de home și multe altele, insă nici un rezultat!

Răspuns Câştigător
| Eastwood a răspuns:

Am avut aceeasi problema cu LG, mergi cu telefonul la firma de unde l-ai cumparat sa il trimita la service, e o eroare de soft!

1 răspuns:
| FlorinCiokan a răspuns:

Inchide-l, tine apasat simultan butonul home si butonul de sus power pana se aprinde. E un reboot sau reset anyway. Daca nici asa nu merge trebuie dus la service. Bafta.