| 13Denisa a întrebat:

Buna tuturor. Am un telefon iphone 3, aseara nu mi s-au mai cuplat toate comenzile si i-am dat sa se reseteze. S-a resetat si acum imi apare pe ecran sigla de la iphone. L-am pus la incarcat si imi aparea ca se incarca, acum din nou imi apare sigla pe ecran. Ce s-a intamplat cu el, ce sa fac sa isi revina. Mentionez ca NU l-am scapat pe jos. Am incercat si combinatia de home+power si nimica. Cand il bag la incarcat imi apare pe mijlocul ecranului o baterie goala, da nu se incarca, nu imi apare nimica. Help.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmm. Pentru inceput, ia-ti un alt acumulator. S-ar putea ca acumulatorul tau sa se fi ars. Daca tot asa iti face, trebuie sa mergi la service cu el. Mergi la eta-2u la service si ti-l va repara in 2 zile (poate dura pana la o luna daca ei nu il pot repara si va trebui sa il trimita la un service iPhone din alte tari). Mergi cu iPhone-ul si acumulatorul si ei ti-l vor repara. S-ar putea sa iti dea un telefon de pe care te pot suna cand va fi reparat si apoi il vei returna. Sa ai grija de telefonul pe care o sa ti-l dea si de procesul verbal predare-primire. happy

1 răspuns:
| RazvanMarius001 a răspuns:

Incearca un restore cu itunes, ar putea rezolva problema